Kalite Politikamız

Kaliteyi müşteri odaklı bir perspektif ile şirket kültürünün ana öğesi haline getirmek ve standart yaklaşımın dar kalıplarından kurtarmak. Sağlık ve güveni temel çıkış noktası alarak, başta yönetim olmak üzere tüm çalışanlarımızla beraber kalite bilinciyle faaliyetleri yürütmek. Sürekli gelişmeye ve yeniliklere açık olan mevcut kalite yönetim sisteminin gereklerini titizlikle uygulamak.

Kalite ve Gıda Güvenliği Politikamız

Nadir Entegre Et ürünleri ve Hayvancılık Ltd.Şti. olarak kırmızı et ve sucuk sektörlerinde müşteri memnuniyetinin sürekli kılıacak kalite ürünler sunmak temel ilkemizdir.

Kuruluşumuzun bu amaçla;

  1. Et ve gıda sektörlerinde gelişen teknolojiye paralel olarak müşteri isteklerini zamanında tespit ederek pazara bu beklentileri sağlayacak ürünler sunacaktır.
  2. Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için, üretimde kaliteye önem vermenin yanında kalitede sürekliliği sağlamak, teknik ve teknolojik gelişmeleri takip ederek üretimimiz sırasında hijyen kurallarına uymak vazgeçilmez unsuru olacaktır.
  3. Şirketimiz kayanklarını bilimsel verilere dayalı olarak en etkin şekilde müşteri ihtiyaçlarına ve beklentilerine uygun ürünleri kullanıma sunacaktır.
  4. Şirket yönetimi müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamayı, bu esaslar doğrultusunda GIDA GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ'nde sürekli iyileştirmeyi ve gerekli olan kaynakların kullanılmasını sağlamayı taahüt ederek tüm çalışanlarını destekleyecektir.

 

Üretim aşamasından tüketicinin sofrasına gelene kadar et üretiminin her aşamasında, son teknolojinin sağladığı tüm imkânları insan sağlığı için kullanmaktayız.